Sportowe buty na lato

Niedługo w końcu ta znienawidzona przez większość osób zima się skończy, śniegi stopnieją, temperatura zacznie rosnąć i nie będziemy się denerwować wiatrem wiejącym nam prosto w twarz i codziennym skrobaniem samochodu. Ja wyczekuję początku wiosny z niecierpliwością żeby chociaż była możliwość noszenia cieńszej kurtki i już byłbym zadowolony. Moim zdaniem Zima może być ale niech zostanie w górach a tam gdzie nie ma gdzie zjeżdżać na nartach czy na snowboardzie niech będzie wieczne lato jak w jakichś ciepłych krajach. Jak już przyjdzie wiosna i początek lata będzie trzeba też zmienić i poszukać dla siebie nowych butów. Odstawić ciepłe kozaki i inne wysokie buty na niskie temperatury i ciężkie śniegi. Super będzie w końcu mieć możliwość założyć leciutkie trampki czy ulubione sneakersy, w których nasza noga będzie mogła oddychać, a nam będzie o wiele wygodniej.

czarno niebieskie nike air max

Najwięksi producenci już pracują nad nowymi trendami stylizacyjnymi i innymi wariantami butów, aby zaoferować coś innego i innowacyjnego w roku 2017. Marek mamy na rynku dość sporą ilość i każda z nich ma liczną grupę swoich zwolenników. Są ludzie którzy upodobali sobie Nike i nie mają zamiaru nawet spojrzeć na nic innego, a są tacy którzy kupują sobie buty różnych firm jak np. New Balance, Puma czy Lacoste. Jakie są wiodące modele obecnie na rynku?

 

Nike od dłuższego czasu ma swoje dwa modele, które sprzedają się najlepiej czyli Air Maxy i Roshe. Buty te są bardzo wygodne i kolorowe, a te osoby co nie lubią mieć tęczy na nogach też znajdą coś dla siebie. Wątpię żeby wypuścili na wakacje coś nowego i myślę, że te dwa modele nadal będą najważniejsza i najpopularniejsze dla tej marki.

 

adidas yeezy boost szare

Adidas ma swoje ZX Fluxy i Yeezy Boosty, które zostały stworzone razem ze znanym raperem zza oceanu Kanye Westem. Muszę przyznać, że Fluxy wyglądają bardzo dobrze to te drugie już trzeba lubić bo ich wygląd jest, że tak powiem trochę śmieszny, zresztą widać to na zdjęciu. Na razie macie tylko, a opcję od pozostałych firm postaram się opisać w późniejszym artykule.