Kolekcja Geox

Wiosenno – letnia kolekcja firmy Geox, to propozycje dla tych, którzy cenią sobie nie nachalną elegancję, posiadającą lekko sportowy sznyt. Modele z tej oferty to szerokie spektrum wygodnych półbutów, mokasynów, trampków oraz sandałów, które idealnie dopasują się do naszej nogi oraz naszych potrzeb. Wszystko to dzięki wykorzystaniu szeregu systemów, które od lat zapewniają butom Geoxa zasłużone miejsce w czołówce producentów obuwia.

Zakres tych rozwiązań jest spory i obejmuje między innymi: kształtujący mięśnie Energy Walk; wodoodporną, skórzaną podeszwę Waterproof Leather oraz również wodoodporną i oddychającą cholewkę Amphibiox. Rzecz jasna systemy te nie są niczym nowym, jednakże sposób ich zastosowania w tym sezonie jest jeszcze lepiej dopasowany do możliwości butów, niż wcześniej.

W trakcie tegorocznych ciepłych dni Geox proponuje swoim klientkom sandały na obcasie, których kolorystyka jest żywa i z miejsca przyciąga oko, co stoi w kontraście w stosunku do innych butów, które posiadają raczej stonowane kolory. Jeśli preferujemy wciąż wysokie, ale bardziej zabudowane buty, to również bez problemu znajdziemy w tegorocznej ofercie. Warto zwrócić uwagę na często wykorzystywany motyw plecionki, który pojawia się zarówno w wypadku czółenek, jak i balerinek oraz mokasynów.

Mężczyźni, którzy cenią sobie brązy oraz zielenie będą zadowoleni, gdyż Geox przygotował cały zakres butów sportowych, półbutów oraz mokasynów utrzymanych w tej kolorystyce. Mocna konstrukcja oraz proste, lecz eleganckie projekty to główne atuty oferty.