Dlaczego powinnaś zaopatrzyć się w ażurowy pierścionek?

Chociaż za oknem zima nie oznacza to, że nie możemy odświeżyć swojego wizerunku! Nawet grube swetry i pluszowe kurteczki pozwalają nam na wprowadzeniu nowego modnego dodatku, jakim jest biżuteria, na przykład złoty albo srebrny ażurowy pierścionek. Dzięki temu cała zimowa stylizacja zmieni swój charakter. Dlaczego warto postawić na ten rodzaj biżuterii i na co zwracać uwagę podczas zakupu?

Ażurowa biżuteria – lekka i bardzo kobieca

Misternie wykonana ażurowa biżuteria to prawdziwe dowody jubilerskich umiejętności i niezaprzeczalnego kunsztu. Choć typ tej biżuterii na pierwszy rzut oka może wydawać się niewidoczny, tak naprawdę jest to jeden z najbardziej subtelnych i piękniejszych dodatków. Co więcej pasuje on na każdą okazję czy też porę roku.

Ażurowy pierścionek jako prezent

Minimalistyczny pierścionek świetnie sprawdzi się dla kobiety lub dziewczyny o delikatnym typie urody. Dlatego, jeśli wciąż nie masz prezentu pod choinkę dla swojej siostry, córki lub przyjaciółki, taki pierścionek może być wspaniałym pomysłem, aby uszczęśliwić osobę bliską twojemu sercu.

Różowe złoto

Czy wiesz, że najmodniejszy różowy odcień biżuterii to wynik połączenia srebra oraz miedzi? Niektórzy uważają, że jest zbyt ozdobne lub krzykliwe. Nie będzie tak w przypadku kiedy zdecydujemy się na ażurowe akcenty, które same w sobie są delikatne i subtelne. Taki ażurowy pierścionek będzie odróżniał się od skóry, jednocześnie naturalnie do niej pasując. Co ciekawe ten kolor świetnie pasuje osobom o bardzo jasnej karnacji. Dlatego w połączeniu z misternym ażurowym wzorem będzie wspaniale prezentował się każdej bladolicej dziewczynie, szczególnie podczas zimowej pory.

Styl minimalistyczny

Trzeba pamiętać, że ażurowy pierścionek sam w sobie jest dosyć skromny, nawet jeśli ma fantazyjny kształt. Dlatego taki rodzaj biżuterii świetnie odnajduje się w dzisiejszych czasach, gdzie styl minimalistyczny króluje w naszych domowych wnętrzach oraz modowych stylizacjach.

Jak to nosić?

Obecnie projektanci lansują tzw. wolną amerykanka. Dlatego powinniśmy bawić się trendami i zestawiać oraz mieszać je w dowolnych kombinacjach. Przykładowo ażurowy pierścionek świetnie prezentuje się w zestawieniu z ozdobnymi bransoletkami. Wszystko zależy od naszej wyobraźni oraz stylu, jaki preferujemy.

 

Sprawdź bogaty asortyment pierścionków na: https://ergold.pl/17-pierscionki